Львов
Разместить предложение

Агенц я святкових послуг Персона Грата в Львове

Уточняйте актуальные цены и наличие у поставщика

Рaспечатать
Дата обновления: 09.12.2013Просмотров: 52
Агенц я святкових послуг Персона Грата в Львове

Оптовые и розничные цены уточняйте

Регионы доставки: Львов (гл. офис)

Отправить по e-mail

Описание

Агенція святкових послуг «Персона Грата» існує на ринку «івент» послуг не довго, але наш досвід роботи значно перевищує цей термін. Ми можемо пообіцяти тільки єдине: працівники Агенції зроблять Ваше свято незабутнім, професійно підготують та проведуть цю подію від початку до кінця. Вам пропонується індивідуальність проведення того чи іншого святкування, згідно конкретного сценарію чи плану, якого, можливо, до Вас ніхто не робив і не буде робити.


Агенція святкових послуг «Персона Грата» - проводить повний комплекс послуг по розробці, організації та проведенню будь-яких святкових заходів приватної особи чи компанії, розробляє та організовує програми корпоративних заходів,створює індивідуальні програми відпочинку, організовує приватні, закриті вечірки, відпочинок на виїзді з елементами екстріму, командоутворення та пізнавально-відпочинковими програмами. Надає повний спектр послуг з інсентивних (заохочувальних) поїздок, ділових зустрічей, конференцій та менеджменту подій. Агенція є офіційним представником Міжнародної служби поздоровлень.


“PERSONA GRATA” - «Бажана персона» - будь-яка персона, яка звертається до нас – є для нас важливою та бажаною у всіх відношеннях.

Фирма Агенство торжественных услуг. Персона Грата добавлена в каталог Пропартнер 09.12.2011, и зарекомендовала себя как качественный поставщик.

Поставщик

Теги ловпроведалробаякаяу
Забыли пароль?
НАВЕРХ