Львов
Разместить предложение

Друк наклейок в Львове

Уточняйте актуальные цены и наличие у поставщика

Рaспечатать
Дата обновления: 27.01.2013Просмотров: 79
Друк наклейок в Львове

74 грн/кв.м

в наличии

Оплата: передоплата
Доставка: 3 дні
Регионы доставки: Львов (гл. офис)

Отправить по e-mail

Описание

  Наклейки - це друкарська продукція, яка відрізняється великою різноманітністю дизайнерського виконання, що визначається широким ареалом її розповсюдження: існують наклейки на устаткування, на транспорт, автомобілі, а також наклейки для барів, магазинів і на сувенірну продукцію. 


 
      Наклейки можуть мати з оборотної сторони спеціальні надломи, щоб легше знімати верхню частину наклейки, або з надсічкою (з лицьової сторони спеціальне обрамлення по контуру навкруги кожної наклейки). Наносяться наклейки на такі поверхні як скло, пластик або іншу поверхню. 
 
      При виготовленні наклейок нерідко використовується округлення кутів або фігурна вирубка (що дозволяє одержувати наклейки різних форм: круглої, овальної і ін.) 
Наклейки друкуються з різною кількістю кольорів - від одного до всіх кольрів.
 
      Види наклейок 

  • традиційні наклейки з самоклеючого паперу і ПВХ-плівки будь-якої колірності, форми і розміру;

  • монохромні наклейки великого розміру для нанесення на вітрини, транспортні засоби, стінні панелі і т.п.

  • наклейки з голографічної плівки;

  • магнітні «наклейки» для розміщення на плоских металевих поверхнях;

  • наклейки, що саморуйнуються (гарантійні), для опечатання оргтехніки і устаткування;

  • легкознімаючі наклейки для тимчасової персоніфікації фірмових виробів (наприклад, комп'ютерних моніторів, скляних дверцят шаф і т.п.);

  • двосторонні наклейки для нанесення на скло;

  • наклейки з об'ємною заливкою.


      Ми пропонує друк наклейок (у тому числі друк ексклюзивних наклейок для шампанського) двома способами: цифровий друк наклейок і офсетний друк. 

Наклейки (стікери) є продукцією яскраво вираженої рекламної спрямованості, і основною метою їх використання є залучення уваги потенційних споживачів до представленої продукції, що і пояснює вибір їх барвистого і запам'ятовуючого оформлення. Крім цього, пред'являються певні вимоги до матеріалу, з якого виготовляються наклейки, оскільки вони покликані виконувати функції рекламної продукції протягом певного часу. Матеріал наклейки і фарби, що використовуються, повинні бути стійкі до чинників зовнішнього середовища, а сама наклейка повинна бути придатна для фіксації на різних поверхнях - на склі, дереві, пластиці і ін., хоча при необхідності вона повинна видалятися без видимих слідів. Існують наклейки, придатні для багатократного використовування, і наклейки, що руйнуються після відклеювання. 


      Наклейки - найточніший і наймобільніший інструмент зовнішньої реклами, при правильно вибраній стратегії розклеювання вони дозволяють найкоротшим шляхом донести рекламну інформацію до представника цільової споживацької групи. Нарешті, не варто забувати і про фінансову сторону; маленька компанія з обмеженими бюджетними можливостями може, завдяки використанню недорогих наклейок, здійснити справжній прорив на ринку збуту товарів і послуг, залишивши далеко позаду конкурентів з дорогою стаціонарною рекламою.
 
      Для виготовлення наклейок в своїй роботі ми використовуємо тільки найякісніший папір з щонайвищими показниками білизни. Наші стікери витримають значні перепади температур і деформації, довготривало працюючи на Вас. 
 
Важно! Данная страница не является публичной офертой, полная стоимость предоставления товара или оказания услуги Друк наклейок может отличаться от 74 грн. Для получения точной информации обратитесь, пожалуйста, к продавцу Art co по телефону.

Более выгодные предложения

Ещё

Поставщик

Теги для потенцииКиа Риомагазин ОбиМоно панельнаклейки на товарЦифровые ручкияка
Забыли пароль?
НАВЕРХ